King Aeolus animal V03

Zavírací nože, zavíráky
Odpovědět
dandax
Příspěvky: 64
Registrován: 11 led 2017, 17:44
Poděkoval:
Má poděkování:
Kontaktovat uživatele:

King Aeolus animal V03

Příspěvek od dandax »

Zdravim, design znam od videni, ale original ne...nicmene, nezda se vam ta nabidka az moc dobra, za ty penize? :D
je to nejak podezrele lehky ke vsemu O.o znate to nekdo?

http://www.dhgate.com/product/2016-newe ... 46087.html
''I Felt Like Destroying Something Beautiful''

Uživatelský avatar
Weiny
Site Admin
Příspěvky: 606
Registrován: 17 úno 2015, 13:22
Bydliště: Morava
Poděkoval: 105×
Má poděkování: 99×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Weiny »

Tohle je problém obří nabídky nožů, nejen z Číny. I když zde samozřejmě vede cena. Je hrozně moc nožů, které se tváří jako špičkové a ideální a skvělý poměr výkon cena. Pak to koupíš a zjistíš, že je to šedivý průměr a po pár dnech Tě nůž přestane bavit.
Proto to chce ověřené nože, z levnějších origošů třeba Ganzo či Kershaw, z klonů něco co se podařilo jak návrháři, tak kitajci ;)
Tohle co jsi našel mi připadne docela malé a subtilní, navíc těch 61HRC jim nevěřím ani náhodou.
Bavit Tě chvíli bude, ale když tak půjdeš dál, budeš mít plný šupl a žádnou dlouhodobou jistotu :ymsmug:
Zpočátku mi hodně v rozhodování pomáhaly feedbacky a množství prodaných kusů.

Uživatelský avatar
Theraphosa
Moderátor
Příspěvky: 578
Registrován: 10 úno 2015, 17:33
Poděkoval: 193×
Má poděkování: 42×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Theraphosa »

Mně se docela líbí a malý zase tak není, 8cm čepel je pro městské EDC akorát. Nejvíc nosím malou Sébku, a ta je třeba na chleba už dost malá. Nože s 9cm čepelí už zase jsou dost cítit v kapse, mívají okolo 150g. Samozřejmě za ty peníze čert věř oceli.

dandax
Příspěvky: 64
Registrován: 11 led 2017, 17:44
Poděkoval:
Má poděkování:
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dandax »

Velikost mi celkem vyhovuje, vzhled taky... Kvality bude vzdycky na povazenou, dokud neuvidím recenzi, ale ta vaha, ta mi prijde podezřelá
... Bylo by snazší kdybych mohl anodizovat, pak by se ty šedivý obyčejný designy kupovaly snáz
''I Felt Like Destroying Something Beautiful''

Uživatelský avatar
Weiny
Site Admin
Příspěvky: 606
Registrován: 17 úno 2015, 13:22
Bydliště: Morava
Poděkoval: 105×
Má poděkování: 99×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Weiny »

Též jsem šedé klasiky přesycen, no ono jde i o zdobení povrchu. Pokud je to hladký povrch, anodizace spíš uškodí, neb se to zapatlává. Nejlepší je nějaký jemný vzor, na tom se barvičky krásně vyjímají. Většina výrobců strohé hladké nože (ála základní Sebenza) naštěstí už moc nevyrábí a i ty vzorované se pokouší zpestřit, anodizací či karbonem.
Také jsem u několika nožů prahnul po anodizaci, však jsi celé tuningové vlákno četl, a třeba zde to kluci řeší konkrétně, co to obnáší. Máš dvě možnosti, buď se s G36 poradíš co k tomu třeba, nebo nakoupíš pár nožů co chceš obarvit a pošleš balíček s pár desítkami éček Marťasovi do SK, pokud bude mít chvíli volno :D

Tohle byl hodně krásný kousek, ale jen když se před kocháním oleštil, a to mě přestalo bavit:
Shirogorov 95 blue 10.JPG
Neon je jiné kafčo, ty drážky to všechno eliminují a mastnota na tom neulpívá :-bd :
Shirogorov Neon blue S35VN.JPG

dandax
Příspěvky: 64
Registrován: 11 led 2017, 17:44
Poděkoval:
Má poděkování:
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dandax »

Chtěl bych si to udělat sám, jinak mi přijde že to trochu ztrácí to kouzlo osobního zásahu. Takhle si místo vymazlení osobního designu, vlastne koupíš speciál. Dík za odkaz, kouknu co a jak, a za tip se vzorem, nenapadlo mě ze hladky tak nevynikaj. :-)
''I Felt Like Destroying Something Beautiful''

Odpovědět