Spinner

Obecný pokec o nožích a všem co Vás baví
Odpovědět
Uživatelský avatar
G36
Příspěvky: 475
Registrován: 23 srp 2015, 20:44
Poděkoval: 43×
Má poděkování: 165×
Kontaktovat uživatele:

Spinner

Příspěvek od G36 »

Momentálne populárna hračka :D
Aj keď ja sa radšej pohrám s niečím ostrým ;)
rBVaI1h2J0eAAzouAA0yjS7hexI370.jpg
rBVaI1iheeSAAhmoAALnS_k3pSI097.jpg
rBVaI1hw5ZWALMvuAAxedPApcWc942.jpg
http://www.dhgate.com/wholesale/search. ... arch201403
:)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

Uživatelský avatar
G36
Příspěvky: 475
Registrován: 23 srp 2015, 20:44
Poděkoval: 43×
Má poděkování: 165×
Kontaktovat uživatele:

Spinner

Příspěvek od G36 »

Tak už je to aj na Ali
https://www.aliexpress.com/store/produc ... 85782.html
jufule Vám ho predá len za 110€€€€€ =))
HTB1w1EePFXXXXbmXFXXq6xXFXXXQ.jpg

Uživatelský avatar
Ksakru
Příspěvky: 169
Registrován: 08 říj 2015, 10:50
Bydliště: Třetí planeta od slunce
Poděkoval: 49×
Má poděkování: 40×

Spinner

Příspěvek od Ksakru »

nechápu kam s těma cenama směřují .. je to hrůza a přehnaný .. Myslím u většiny nožů .. o tomhle nemluvě !
No já jsem nakonec také něco objednal . není to sice ten vysněný TOP1 ale zamiloval jsem se jinde .. a vzal ten TwoJ 3502 ..
Viděl jsem že Weiny má na cestě kudel z USA a kupodivu zadržen na 120ce .. :D .. z USA klasika
Ale kudla zajímavá jsem zvědav na postřehy jak mu dorazí ... také vám pak ukáži tu 3502 :D

Uživatelský avatar
Weiny
Site Admin
Příspěvky: 606
Registrován: 17 úno 2015, 13:22
Bydliště: Morava
Poděkoval: 105×
Má poděkování: 99×
Kontaktovat uživatele:

Spinner

Příspěvek od Weiny »

TwoJ 3502 vypadá dobře, i s tím "opačným tanto", nevím, jak se tento tvar čepele jmenuje ;)
S tím mým zadrženým WE knife - jsem se koukám na knife pěkně prozradil, a to jsem jen honil příspěvky, abych se dostal na 30 a mohl dávat inzeráty, neb moderátoři tam už jaksi nefungují...
Už tak jsem celou sobotu nadával, jednak, že jsem vůbec něco z ebay bral, a jednak na ty ku*vy z celního, kteří musí za každou cenu odírat chudáky z rozvojových zemí o clo a DPH. Díky clu a dani mě ta kudla vyjde dráž než kytara, kterou jsem před vánoci kupoval a dlouho se rozhodoval a litoval peněz.
To je přesně to, co na těch debilních nožích nesnáším, nepotřebujeme to, jen nás to láká, bráníme se co to jde, a pak po dvou panácích slivovice klikáme na Buy it... A ráno hned výčitky a do toho 120-ka v Praze. A to jsem chtěl a stále chci F7 za $330, nesnáším to tu %-( ^#(^

Na ty spinnery jsem se díval a hrál si s myšlenkou zkusit to, ale nepatřím mezi ty, co si furt s něčím točí a hrají, či třepou kolenem z nervozity :))

Uživatelský avatar
Theraphosa
Moderátor
Příspěvky: 578
Registrován: 10 úno 2015, 17:33
Poděkoval: 193×
Má poděkování: 42×
Kontaktovat uživatele:

Spinner

Příspěvek od Theraphosa »

Weiny píše:
27 úno 2017, 08:05
To je přesně to, co na těch debilních nožích nesnáším, nepotřebujeme to, jen nás to láká, bráníme se co to jde, a pak po dvou panácích slivovice klikáme na Buy it... A ráno hned výčitky a do toho 120-ka v Praze. A to jsem chtěl a stále chci F7 za $330, nesnáším to tu %-( ^#(^
Přesný =)) Nová koupelna počká, hlavně že mám novou kudlu... =))

Uživatelský avatar
Ksakru
Příspěvky: 169
Registrován: 08 říj 2015, 10:50
Bydliště: Třetí planeta od slunce
Poděkoval: 49×
Má poděkování: 40×

Spinner

Příspěvek od Ksakru »

člověk si musí dělat radost .. jinak by to bylo k ničemu .. jen šetřit na to důležitý .. :)
Tvar čepele u Twoj 3502 je -- wharncliffe --
Už dlouho jsem chtěl tohle :
http://www.mujnuz.cz/noze/zaviraci-noze ... d-edition/
Ale to je už také na mě zbytečně drahý. Tak aspoň něco podobnýho .. :D
Spinner nepotřebuji , já se nemám potřebu takhle s něčím hrát .. je to spíše pro lidi s neklidnýma rukama co mají potřebu cvakat propiskou a jiné.

Odpovědět